× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 984 از 1031 نخستنخست ... 484884934974982983984985986994 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,831 به 9,840 از 10304

بخش عمومی

1. Top | #9831

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Galaxy S Family
    شماره كاربري : 737641
    نام : Ahmad
    سپاس ها : 22,891
    سپاس از شما 19,879 بار در 5,919 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amircatalan
    سلام دوستان خسته نباشید
    من یه سامسونگ A7 دارم اما یه مدتیه یه ارور میده و فایل های تو گوشی هم غیب شدن , اون ارور هم اینه :
    Storage space runnig out
    some system function may not work
    اینم بگم من نهایتا 6 گیگ فایل داشتم تو گوشی
    میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چجوری حل میشه ؟
    ظاهرا ارور حافظه داخلیه
    به هر دلیلی حافظه ایراد پیدا کرده
    بهتره که رام فلش بزنید یا یه فایل پیت مخصوص مدل گوشی خودتونو با ادین فلش بزنید تا حافظه داخلی دوباره پارتیشنبندی بشه
    ​​

2. كاربران زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #9832

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 307086
    سپاس ها : 206
    سپاس از شما 97 بار در 72 پست
    جزئيات بيشتر

سلام یه دیکشنری قوی میخواستم که هم فارسی به انگلیسی باشه هم انگلیسی به فارسی

4. Top | #9833

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 323537
    سپاس ها : 119
    سپاس از شما 71 بار در 36 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط [[[[
    سلام یه دیکشنری قوی میخواستم که هم فارسی به انگلیسی باشه هم انگلیسی به فارسی
    سلام دیکشنری fastdic یا میلاد دیکشنری

5. Top | #9834

شماره كاربري : 818875
    سپاس ها : 34
    سپاس از شما 11 بار در 7 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    گوشی های هوآوی و اچ تی سی با چه برنامه ای میشه فلش زد؟ منظورم اینه که سامسونگ " ادین " و سونی " فلش تولز " رو داره
    این دو برند بالا هم با فلش تولز کارشون راه میفته؟
    ممنون

6. Top | #9835

شماره كاربري : 683784
    سپاس ها : 65
    سپاس از شما 49 بار در 19 پست
    جزئيات بيشتر

سلام گوشیم hono6 هست که روت شده حالا چند تاسوال داشتم:

1-وقتی میرم ریکاوری و وایپ دیتا و catchرو میزنم وگوشی رو ریسیت وروشن میکنم فقط پیامها وبرنامه ها وشماره تلفنها حذف شدن بقیه فایلها مثل فیلم وعکس و... هنوز رومموری گوشی هستن.درواقع میخام یک فرمت کلی بزنم گوشی رو که هرچی داخل حافظه داخلی هست پاک بشه وفقط رام خالص بیاد بالاراهش چیه؟

2-حالا که گوشیم روت هست برای نصب رامهای بالاتر باید گوشی انروت کنم یا ازطریق ریکاوری قابل نصب هستن؟

7. Top | #9836

بخش : Pocket PC
    شماره كاربري : 289218
    نام : بـــ هــضـاد
    سپاس ها : 32,755
    سپاس از شما 20,854 بار در 4,857 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط u z e r
    سلام
    گوشی های هوآوی و اچ تی سی با چه برنامه ای میشه فلش زد؟ منظورم اینه که سامسونگ " ادین " و سونی " فلش تولز " رو داره
    این دو برند بالا هم با فلش تولز کارشون راه میفته؟
    ممنون
    سلام .

هوآوی ها 2 راه داره ، یکی رام هایی که از روی مموری فلش میشن و دومی با SP Flash Tool که خیلی بد قلق هست این برنامه و نکته مهم نصب کردن یه سری درایورای این برنامه هست .

برای htc هم ، من زیاد نزدم تاحالا ، اما چیزی که میدونم و یادمه ، برای رام های رسمی ، فایل های RUU هست با فرمت exe ، برای رام کاستوم هم باید s-off و اینا بشه ، بعدش روت بعد هم از ریکاوری فلش بشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط lboy363
    سلام گوشیم hono6 هست که روت شده حالا چند تاسوال داشتم:

1-وقتی میرم ریکاوری و وایپ دیتا و catchرو میزنم وگوشی رو ریسیت وروشن میکنم فقط پیامها وبرنامه ها وشماره تلفنها حذف شدن بقیه فایلها مثل فیلم وعکس و... هنوز رومموری گوشی هستن.درواقع میخام یک فرمت کلی بزنم گوشی رو که هرچی داخل حافظه داخلی هست پاک بشه وفقط رام خالص بیاد بالاراهش چیه؟

2-حالا که گوشیم روت هست برای نصب رامهای بالاتر باید گوشی انروت کنم یا ازطریق ریکاوری قابل نصب هستن؟

داداش اون وایپ که میزنی ، فقط حافظه داخلی رو ریست میکنه . چیزایی که روی مموری کارت ( حافظه جانبی ) هستند رو میتونی از طیق کامپیوتر ، مموری رو فرمت کنی کامل . شما ریست فکتوری هم بکنی همون کار وایپ رو انجام میده .

وقتی گوشی روت باشه و ریکاوری مود نصب داشته باشی ، میتونی رام های کاستوم نصب کنی . برای نصب رام های رسمی هم اگر از طریق فلش تولز بلدی که بزنی مشکلی نداره . کلا روت با فلش رام روی گوشی ، از بین میره .
    .

--------------

Special Thanks of MEMAR.Z for Creating my Avatar

8. كاربران زير از شما Behzad WM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #9837

شماره كاربري : 683784
    سپاس ها : 65
    سپاس از شما 49 بار در 19 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad WM
    سلام .

هوآوی ها 2 راه داره ، یکی رام هایی که از روی مموری فلش میشن و دومی با SP Flash Tool که خیلی بد قلق هست این برنامه و نکته مهم نصب کردن یه سری درایورای این برنامه هست .

برای htc هم ، من زیاد نزدم تاحالا ، اما چیزی که میدونم و یادمه ، برای رام های رسمی ، فایل های RUU هست با فرمت exe ، برای رام کاستوم هم باید s-off و اینا بشه ، بعدش روت بعد هم از ریکاوری فلش بشه .

داداش اون وایپ که میزنی ، فقط حافظه داخلی رو ریست میکنه . چیزایی که روی مموری کارت ( حافظه جانبی ) هستند رو میتونی از طیق کامپیوتر ، مموری رو فرمت کنی کامل . شما ریست فکتوری هم بکنی همون کار وایپ رو انجام میده .

وقتی گوشی روت باشه و ریکاوری مود نصب داشته باشی ، میتونی رام های کاستوم نصب کنی . برای نصب رام های رسمی هم اگر از طریق فلش تولز بلدی که بزنی مشکلی نداره . کلا روت با فلش رام روی گوشی ، از بین میره .

ممنون.منظورم از مموری حافظه داخلی گوشی هست چون گوشیم کارتsdنداره اصلا.فایلهای حافظه داخلی internal sdحذف نمیشن بعد از وایپ عکسها وفیلمها سرجاشن وفایلهای دیگه فقط پیاما شماره تلفن وبرنامه های نصبی حذف میشن.حالا سوال منم این که مگه نباید بعد فکتوری ریسیت ووایپ کلا حافظه داخلی فرمت بشه.اگه اره پس چرا نمیشه واگه نه چه راهی هست واسه فرمت کردن گوشی که فقط رام خالی مثل موقعی که نصبیدم بالا بیاد.

10. Top | #9838

بخش : Pocket PC
    شماره كاربري : 289218
    نام : بـــ هــضـاد
    سپاس ها : 32,755
    سپاس از شما 20,854 بار در 4,857 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط lboy363
    ممنون.منظورم از مموری حافظه داخلی گوشی هست چون گوشیم کارتsdنداره اصلا.فایلهای حافظه داخلی internal sdحذف نمیشن بعد از وایپ عکسها وفیلمها سرجاشن وفایلهای دیگه فقط پیاما شماره تلفن وبرنامه های نصبی حذف میشن.حالا سوال منم این که مگه نباید بعد فکتوری ریسیت ووایپ کلا حافظه داخلی فرمت بشه.اگه اره پس چرا نمیشه واگه نه چه راهی هست واسه فرمت کردن گوشی که فقط رام خالی مثل موقعی که نصبیدم بالا بیاد.
    یعنی ریست فکتوری هم میکنی نمیشه ؟ وقتی میخوای ریست فکتوری کنی ، تو مرحله آخر یه گزینه میاد که نوشته erase sd card ، یه همچین چیزی هست ، باید بزنی .

اگر نشد ، یه برناکه هست به نام iShredder ، این برنامه به گفته سازنده ، همه چیو کااامل پاک میکنه ، تو گوگل سرچ کن هست .
    .

--------------

Special Thanks of MEMAR.Z for Creating my Avatar

11. كاربران زير از شما Behzad WM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #9839

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 219752
    سپاس ها : 123
    سپاس از شما 67 بار در 49 پست
    جزئيات بيشتر

سلام. گوشیم گرمد پریمه میخوام برای اولین بار این مدل گوشی رو فلش کنم. تو انجمن دو رام ارائه شده . نمیدونم کدومش رو باید استفاده کنم
    تو همون انجمن مربوطه دو بار سوال کردم که هیچ کس جواب نداد. لطفا اگه میدونید حواب بدید ممنون
    کد:
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=350528&page=17

13. Top | #9840

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 402135
    نام : Armin
    سپاس ها : 389
    سپاس از شما 378 بار در 181 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    از کجا میشه فهمید کدوم برنامه داره برام تبلیغات میفرسته؟ میبینی دارم گیم بازی میکنم یه هو میاد بیرون میگه فلان برنامه رو نصب کن!! میبندمش ولی هر 10 دقیقه دوباره میاره!! اعصابم خراب شد!! چی کار میشه کرد اینو؟!

توضیحاتی درباره این موضوع