× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 55133
    سپاس ها : 47
    سپاس از شما 305 بار در 115 پست
    جزئيات بيشتر

آخرین آپدیت Xperia WM6.5 Roms UnOff - Infinite & X1.5

سلام دوستان

1- رامهای مختلف را تست کرده ام که بنظرم Infinite & X1.5 - UnOff از همه اش سرتره (مصرف باتری و رم کم،سرعت بالاتر حتی از r3a، گرافیک عالی و...) مرتب هم ورژن جدیدی آپلود میشه که اگر دقت کنید به نسخه قبلی چیزی اضافه شده. البته Christian's Rom که در همین بخش معرفی کردم هم خیلی عالیه ولی بنظرم سرعت ومصرف باتری UnOff بهتره.

2- در این تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=85753 راجع به این رام توضیحات کامل داده شده است. باز کردن تاپیک جدید صرف بدلیل قرار دادن آخرین آپدیت ولینک سالم دانلود است. ارزش دانلود ونصب را دارد توصیه میکنم امتحان کنید.

2. 6 كاربر زير از شما dubairan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

آخرین آپدیت:

Infinite Final
    RELEASED JANUARY 10th 2010:- Full Build 21888/Smoother Menu Scrolling/SMS & MMS Time Stamp & Lag Fixed/Xperia 6.5 Kernel/Speed/Performance/Flawless Power Consumption/XperiaX2 Remix Theme/Faster Wifi Speeds (G)/Landscape cleartype fonts (once enabled in settings)/Kinetic Scrolling System-Wide/WM 6.5 icons mapped by myself/5 Row Start Menu Landscape icons (just like the Xperia X2)/Windows based icons/Fixed Live Messenger

X1.5 Final
    RELEASED JANUARY 10th 2010 1920hrs AST:- Full Build 21888/Smoother Menu Scrolling/SMS & MMS Time Stamp & Lag Fixed/Xperia 6.5 Kernel/Speed/Performance/Flawless Power Consumption/XperiaX2 Remix Theme/Faster Wifi Speeds (G)/Landscape cleartype fonts (once enabled in settings)/Kinetic Scrolling System-Wide/WM 6.5 icons mapped by myself/5 Row Start Menu Landscape icons (just like the Xperia X2)/Windows based icons/Xperia X2 Dialer/X2 CommManager/X2 Drivers/X2 Task Manager/X2 Revisited Panel Manager/Newer X2 System Icons/Bluetooth Icon/Fixed Live Messenger

4. 6 كاربر زير از شما dubairan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 219332
    سپاس ها : 14
    سپاس از شما 2 بار در 2 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    این ورژن 21888 یکم مشکل داره
    کسی که این ROM رو Cook کرده یه Final Version دیگه داده بر اساس 21887

http://www.xperia-world.com/xperiarom.html

6. كاربران زير از شما hamedmrz عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 259125
    نام : پارسا
    سپاس ها : 1,537
    سپاس از شما 612 بار در 296 پست
    جزئيات بيشتر

سلام من با این رام 2تا مشکل دارم یکی این که ایکن تسک منیجر هیدن هستش یعنی جاشو که لمس میکنی باز میشه اما ایکنش نیست
    دوم این که تعداد کاراکتر های پیامک رو نشون نمیده! و رو اعصابه دوستان کسی راه حلی داره؟ ممنون
    به جز این دو اشکال رام خوب و بدون دردسری است مصرف باطری و رم هم خوبه

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط peter-se
    سلام من با این رام 2تا مشکل دارم یکی این که ایکن تسک منیجر هیدن هستش یعنی جاشو که لمس میکنی باز میشه اما ایکنش نیست
    دوم این که تعداد کاراکتر های پیامک رو نشون نمیده! و رو اعصابه دوستان کسی راه حلی داره؟ ممنون
    به جز این دو اشکال رام خوب و بدون دردسری است مصرف باطری و رم هم خوبه

سلام دوست عزیز

راجع به تسک منیجر باید تسک منیجر دیگه نصب کنی وچون این رام روی گوشیم نصب نیست که تست کنم، نمیدونم چه تسکی را پیشنهاد کنم.
    در مورد مشکل پیامک شما باید Xperia Unof SMS Log Fix را از توی برنامه ها آنیستال کنی. که در این صورت در هنگام تایپ پیامک بعضی وقتها تاخیر ایجاد میشه.
    وآخر اینکه 826X را اگه نصب کنی دیگه به X1.5 برنمیگردی!

9. 2 كاربر زير از شما dubairan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 259125
    نام : پارسا
    سپاس ها : 1,537
    سپاس از شما 612 بار در 296 پست
    جزئيات بيشتر

dubairan عزیز میشه یکم در مورد رامی که پیشنهاد دادین توضیح بدین که چه برتری داره؟ اخه من با هیچی این مشکل ندارم و یه فیکس هم برای مشکل پیامک پیدا کردم و رفع شد اما تسک منیجر هنوز هست
    مصرف باطری و رمش عالیه نصبت به این که6.5 هست و تا حالا هم هنگی ندیدم و راضیم کلا خدا هم ازش راضی باشه :دی

11. كاربران زير از شما peter-se عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط peter-se
    dubairan عزیز میشه یکم در مورد رامی که پیشنهاد دادین توضیح بدین که چه برتری داره؟ اخه من با هیچی این مشکل ندارم و یه فیکس هم برای مشکل پیامک پیدا کردم و رفع شد اما تسک منیجر هنوز هست
    مصرف باطری و رمش عالیه نصبت به این که6.5 هست و تا حالا هم هنگی ندیدم و راضیم کلا خدا هم ازش راضی باشه :دی

دوست عزیز

مدتی است این رام را از روی گوشی پاک کردم. خوشبختانه قبلا باگهایی که داشت را یادداشت کرده بودم وشاید در آخرین آپدیت برخی از اونا حل شده باشه.
    البته چند خط زیر دلیل رد کردن این رام نمیشه، انصافا رام خوبیه و هنوز هم در آمار دانلود نشون میده پرطرفدارترینه.

- دوتا برتری مشخص همین تسک منیجر و sms است که در بالا اشاره کردید، در 826X هیچ مشکلی نداره! (همینظور سایر موارد زیر)

-مصرف باطری 826X کمتره وسرعتش بیشتر، شما تست کردید؟

- دو بازی با گرافیک بالا را همزمان روی 2 رام اجرا کنید بعد مقدار مصرف رم را در هر دو چک کنید، قطعا نتیجه به نفع 826X است!

- با آیکون باطری مشکلی ندارید؟

- خیلی از برنامه هاش کاربردی نیستند مثه:
    Microsoft My Phone - MSN Money - MSN Weather- Search Widget

- زمانیکه برنامه ای باز باشه با فشردن Xپنل آن برنامه بجای minimize شدن close میشه.

- سرعت تعویض پنل کمه و حدود ده ثانیه ای طول میکشه.

- کلا دیالر X2 روی X1 خوب جواب نداده و چند باگ داره مثه لنداسکیپ که نیاز به توضیح نداره.

- در Settings/Personal شما phone نمی بینی و تنظیمات مهمی مثه کال دایورت (یا کال فورواردینگ) را نداری!

- در صفحه SMS در landscape مشکل داره.

- با هر ریستی کیبورد به کیبورد دیفالت اولیه گوشی بر میگرده

- ساعت رسیدن پیامک را با چند ساعت اختلاف نشون میده

(مهمتر از همه سرعت و مصرف باطریه)

.

13. Top | #8

شماره كاربري : 122948
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

آقا من تاحالا اینکارو نکردم میشه یکی توضیح بده که این آپدیت چرا 2 تا فایل هست ؟ Infinite & X1.5 ؟

و من 1 جای دیگه هم خونده بودم که آپدیت رام حتما باید برای همون کشوری باشه که توی گوشی نوشته مثلا generic uk

خوب میشه راهنمایی کنید ؟

برای گوشی من همون generic uk هست xperia x1i

14. Top | #9

شماره كاربري : 553439
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان من زیاد سر در نمیارم:دی
    اگه بخواین تو یه لینک 1 رام خوب بهم معرفی کنین برای x2چی رو پیشنهاد میدین؟:)

15. Top | #10

شماره كاربري : 555287
    سپاس ها : 5
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئيات بيشتر

بابا خواهش میکنم یکی زحمت بکشه قشنگ توضیح بده چطوری ویندوز6.5روی ایکس وان نصب کنیم،از ب بسم الله تا انتها به خدا هیج جا تو سایت مطلب خوب کاملی پیدا نکردم.خواهش میکنم یکی زحمت بکشه این کارو انجام بده

توضیحاتی درباره این موضوع