× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 49751
    سپاس ها : 12
    سپاس از شما 1,830 بار در 441 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض ویروسی شدن گوشی ها بدون سیستم عامل؟

با سلام
    اول بگم که من جایی دیگه برای ایجاد این تاپیک پیدا نکردم اگه اشتباه مطرح کردم عزیزان راهنمایی کنند

گوشی های بدون سیتم عامل اعم از تمامی برندها به هیچ عنوان ویروس نمگیرند و این حرف که اکثر موبایل فروش ها سر کوچک ترین خرابی میگن گوشیت ویروس گرفته به نظر من حرف چرتی است
    پس طبیعتا گوشی های جاوا هیچگاه اشکالی از ناحیه ویروس پیدا نخواهند کرد
    نتیجه گرفته میشود که چنانچه گوشی به سیستم ویروسی متصل شود و یا به هر طریق دیگری به ان ویروس وارد شود هیچگونه اثری این ویروس ندارد
    به این دلیل که ویروس ها برای سیستم عامل خاصی طراحی شده اند و طبیعتا بر روی سیستم عامل های دیگر فاقد خطر هستند
    مانند اینکه گفته شده که ویندوز های 64 بیتی به مراتب از ویندوزهای 32 بیتی کمتر ویروس میگیرند

جالا این همه حرف گفتیم ایا این موضوع تایید میشه یا نه؟
    اگر تایید کردم تا کنون ویروسی برای گوشی های جاوا امده است یا خیر؟

2. 2 كاربر زير از شما Moralist! عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 307618
    نام : علی ارغوان
    سپاس ها : 2,294
    سپاس از شما 8,691 بار در 1,229 پست
    جزئيات بيشتر

بعضی وقتها بحث سیستم عامل نیست
    یه ویروسهایی هستند که حجم فایلهایی رو که باز می کنی به صورت تصاعدی می برن بالا و حجمو اشغال می کنند ... یا مموری رو غیر قابل استفاده
    یه نکته هم بگم
    واسه Mac که سیستم عامل iPhone و iPod تاچ هست ویروس خاصی نیست فقط یه دونه بی خطر جدیداً اومده
    واسه WindowsMobile هم خبری از ویروس نیست
    Symbian هم نمیدونم

4. Top | #3

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 49751
    سپاس ها : 12
    سپاس از شما 1,830 بار در 441 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط N'ash
    بعضی وقتها بحث سیستم عامل نیست
    یه ویروسهایی هستند که حجم فایلهایی رو که باز می کنی به صورت تصاعدی می برن بالا و حجمو اشغال می کنند ... یا مموری رو غیر قابل استفاده
    حرف شما درست ولی ایا اینطور نیست که این ویروس که شما ذکر کردی بر روی سیستم عاملی خاصی اجرا شود به عنوان مثال ویروس Newfolder.exe فقط بر روی سیستم های X86 فعال هست این ویروسی هم که شما میگه درست ولی ایا نیاز به یک بستر ندارد تا اجرا شود طبیعتا ان بستر مهم است؟

توضیحاتی درباره این موضوع