× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

Rom Development

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 288132
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 18 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

آموزش کامل تعمیر Rom , و ارتقای آن به ویندوز imate jamin 6.1

اول کامل یکبار بخوانید و بعد انجام دهید

سلام من خودم گوشی iamin دارم که ویندوز 5 روش بود یه روز می خواستم ارتقاش بدم به 6.5 که گوشیم رفت روی صفحه سه رنگ و هر کاری کردم نشد درستش کنم اما با کمک بعضی از دوستای خوبم توی انجمن تونستم Rom اورجینال بدست بیارم که برای شما هم میذارم بعد یه Rom 6.1 ویستای که خودش hardspl می کنه و ویندوز 6.1 نصب میکنه برای من عالی بود***
    اول فایل Microsoft ActiveSync4.5 و Rom jamin دانلود میکنید بعد باتری گوشی(( حد اقل 50 درصد شارژ داشته باشین)) رو در میارین 20 ثانیه دوباره میزارین و کلید camera و powr می گیرین که صفحه 3 رنگ یاد (( کسای که بوت نداشته باشن خودش فوری میره روی سه رنگ))

توجه!!!!
    ((برای فهمیدن اینکه گوشیتون G3 یا G4 روی صفحه سرنگ گوش اگه آخرSpl/ Ipl با 1 تموم بشه g4 هستش در غیر اینصورت g3))

بعد فایلهای دانلودی رو جدا جدا uzip می کنید((از حالت فشرده در میارین)) بعد Microsoft ActiveSync4.5 نصب می کنید Microsoft ActiveSync4.5 اجرا میکنیم طبق فیلم آموزشی که براتون گذاشتم روی آیکون برنامه کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده gconnection setting کلیک بعد تیک گزینه allow usb conneciton بر می داریم
    amozshesh 1
    حالا گوشی را به کامپیوتر وصل کنید بعد از شناسایی گوشی فایل rom jamin اجرا کنید
    بعد گزینه هارو تیک می زنی و next بعد می زاری که گوشی رو شناسایی کنی بعد یه updet و تا میره به صفحه درصد حالا میزاری که 100% تموم بشه گوشی ریست میشه و ویندوز اورجینال imate jamin بالا میاد حالا تنظیمات اولیه ویندوز انجام میدی ((ساعت و،اسکرین،.......)) گوشی خودش رسیت میشه بعد دوباره بالا میاد حالا اگه خواستین ویدوز 6.1 براش نصب کنید اول تیک توی نرم افزارMicrosoft ActiveSync ;غیر فعال کردین فعال کنید
    بعد گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید بذارین Microsoft ActiveSync کامل اتصال پیدا کنه کانکشن بسازه بعد از اینکه سبز شد . حالا فایل آخری که در پایین گذاشتم دانلود از حالت فشرده در بیارین (wm6.1 jamin)) حالا Prophet_Upgrade 6.1 اجرا کنید
    طبق آموزش جلو برین
    amozeshi2

((برای فهمیدن اینکه گوشیتون G3 یا G4 روی صفحه سرنگ گوش اگه آخرSpl/ Ipl با 1 تموم بشه g4 هستش در غیر اینصورت g3))

بعد از اجرا کردن Prophet_Upgrade 6.1 گزینه های G3 یا G4 ((بستگی به گوشی داره که در بالا گفتیم )) بعد vist و گزینه Hspl رو انتخاب رو استارت کلیک می کنیم بعد رو گوشی یه پیغام میاد که Yes میزنید که وصل بششه حالا گوشی میره تو یه صحفه سفید ناراحت نشین حالا چند تا next می زارین تا 100% بره و بعد گوشی خودش ریست می شه ...تبریک میگم شما 6.1 نصب کردین حالا تنظیمالت ویندوز که خیلی آسونه مثل ساعت ویندوز و...
    خسته نباشید

لینکهای دانلود
    ((درصورت خرابی لینک گزارش دهید))

Microsoft ActiveSync4.5

Rom jamin اورجینال

wm6.1 jamin

هر مشکلی بود میتونید با شماره 09189264805 تماس بگیرین
    ویرایش توسط omidrayaneh2 : 29-01-2010 در ساعت 11:20

2. 8 كاربر زير از شما omidrayaneh2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

برنامه java برای این ROM

سلام دوستای عزیز این ROM جاوا نداشت که دانلود کردم براتون میزارم

4. 3 كاربر زير از شما omidrayaneh2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

شماره كاربري : 163882
    سپاس ها : 172
    سپاس از شما 10 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام
    لینک دانلود 6.1 مشکل داره
    لطفا رسیدگی کنید.
    ممنون

6. كاربران زير از شما monster428 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 290429
    سپاس ها : 12
    سپاس از شما 45 بار در 19 پست
    جزئيات بيشتر

8. كاربران زير از شما mohsen611 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

[
    B]سلام دوستای عزیز شما می تونید لینکهای تصحیح شده این مطلب از آدرس زیر پی گیری کنید[/B]

کلیک کنید

10. كاربران زير از شما omidrayaneh2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 442513
    سپاس ها : 8
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز از راهنمایت ممنون فقط اگه میشه لینک wm 6.1 رو تصحیح کنی ممنون میشم.

12. كاربران زير از شما Bodalaf عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

شماره كاربري : 128939
    سپاس ها : 4
    سپاس از شما 9 بار در 7 پست
    جزئيات بيشتر

آقا کل لینکات مشکل دارن نشد یه لینک درست پیدا کنیم بخدا خواهشن درستشون کن

14. كاربران زير از شما felmajoon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع