× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4121314
نمایش نتایج: از 131 به 134 از 134

آرشیو

1. Top | #131

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 3059
    نام : مهران
    سپاس ها : 1,077
    سپاس از شما 1,022 بار در 367 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط darvish
    سلام بزرگان
    من امروز یه 7320 با گارانتی اصلی گرفتم مشخصات رام من به شرح زیره

PDA: B7320JMJE1
    CSC: B7320THRJE1
    Phone: B7320JVIL1

من یه مشکل دارم توی تایپ بعضی جاها مثل نام گذاری برای مخاطب یا سرچ گوگل یا سرچ msn فقط میشه فارسی تایپ کرد به اون قسمت region هم رفتم و به جای فارسی - انگلیسی رو انتخاب کردم ولی فایده نداشت
    میتونید کمکی بکنین
    ممنون
    خب عاقبت جوینده یابنده بود
    برای تغییر زبان در این ورژن از رام باید از ترکیب کلیدهای alt و پیام فوری ( همونی که عکس آدمک روشه کنار کلید alt ) استفاده کرد و زبان نوشتاری از فارسی به انگلیسی تبدیل میشه همین
    یا حق

2. كاربران زير از شما m3hran50 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #132

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 200831
    سپاس ها : 127
    سپاس از شما 309 بار در 152 پست
    جزئيات بيشتر

رام فارسی هنوز نیومده برای این گوشی؟
    منظورم همون نسخه ی پارس مایکروتل هستش؟ ممنون میشم اگر هست لینک دانلودش رو بذارید

4. كاربران زير از شما roxh58 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #133

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 138390
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

بسیار عالی . حالا شما ابتدا فونت هایی رو که براتون ضمیمه کرده ام از حالت زیپ خارج کنید و دو تا فونتی رو که به دست میارید و دقیقا هم نام فونت های گوشی تون هست ، توی همون دایرکتوری ویندوز کپی کنید . طبیعتا با توجه به این که فایل ها هم نام هستند ، باید Overwrite کنید .این فونتها رو می خواستم

6. Top | #134

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 138390
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

بسیار عالی . حالا شما ابتدا فونت هایی رو که براتون ضمیمه کرده ام از حالت زیپ خارج کنید و دو تا فونتی رو که به دست میارید و دقیقا هم نام فونت های گوشی تون هست ، توی همون دایرکتوری ویندوز کپی کنید . طبیعتا با توجه به این که فایل ها هم نام هستند ، باید Overwrite کنید .
    بعد یک بار گوشی رو خاموش و روشن کنید .

توجه : فونت های جدیدی که براتون گذاشتم از فونت های خود گوشی کمی درشت تره . این رو الان تذکر میدم تا اگه خوشتون نمیاد تعویض نکنید چون در صورت تعویض فونت ، برگشتن به فونت های اصلی گوشی فقط از طریق هارد ریست امکان پذیر هست که باید کلی از گوشی بک آپ بگیرید و برنامه هاتون رو دوباره نصب کنید. اما به هر حال فونت های جدید ساپورت یونیکد رو داره که شما با اون میتونین اس ام اس ها و متن های فارسی رو ( البته از چپ به راست ) ببینید .

بعد از تغییر فونت ، لطفا عربایزری رو که اینجا آپلود کرده ام دانلود و نصب کنید . گوشی رو خاموش و روشن کنید و نتیجه رو اطلاع بدید . اگه مشکلی پیش اومد ( به هر شکل ممکن ) اون مشکل رو با ذکر جزئیات دقیق این جا منعکس کنید تا بتونیم راه حلی براش پیدا کنیم . اگر بعد از نصب مشکلی پیش نیامد و فقط عربایزر کار نمی کرد ، اون رو پاک نکنید . اطلاع بدید تا پچ کیبرد رو هم براتون قرار بدم .

راستی نگفتید که گوشی تون XT9 داره یا نه ؟؟ ( به پست قبلی من رجوع کنید . این موضوع بسیار مهم است )

دانلود فونت ها :

كد:

http://www.mobilestan.net/attachment...3&d=1264574868

این لینک کار نمی کنه؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4121314

توضیحاتی درباره این موضوع