× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 134

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 53493
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 10 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض فارسی ساز برای samsung b7320?

سلام به بچه هاب گل موبایلستان بچه ها واسه خودم یه سامسونگ گرفتم ولی واسش فارسی ساز گیر نمیارم اگه کسی داره واسم بده یکی gps اگه دارین لینک کنین

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Blackberry & Motorola & Smartphone
    شماره كاربري : 119419
    سپاس ها : 778
    سپاس از شما 1,866 بار در 626 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط w700i
    سلام به بچه هاب گل موبایلستان بچه ها واسه خودم یه سامسونگ گرفتم ولی واسش فارسی ساز گیر نمیارم اگه کسی داره واسم بده یکی gps اگه دارین لینک کنین

سلام و درود

مبارک باشه . ازش راضی هستید ؟

ویندوز موبایل استاندارد ( یا اسمارت فون - نسخه ای که روی گوشی شما نصب شده است ) فارسی ساز ندارد . باید عربایزر نصب کنید . البته گ ژ پ چ را هم در نهایت نخواهید داشت .

من در باره ی گوشی شما در xda سئوال کردم و نسخه ی ویژه ای برای این گوشی هنوز ساخته نشده است . توجه داشته باشید که اسکرین گوشی شما دارای رزولوشن 320 در 240 است ( یعنی بر عکس گوشی های دیگر که عمودی هستند و رزولوشن شان 240 در 320 است )

پیش از این که بخواهم عربایزری را برای شما معرفی کنم ، لازم است بفرمایید که آیا متن های فارسی ( مثلا اس ام اس ) را از چپ به راست می بینید ؟ یا این که به صورت مربع نمایش داده می شود .

اگر حالت اول باشد ( که خدا کند باشد ) فونت گوشی شما یونیکد را ساپورت می کند و فقط احتیاج به عربایزر دارید . و اگر حالت دوم باشد ( نمایش متن به صورت مربع ) آن وقت هم باید عربایزر نصب کنید و هم فونت دیگری را که قابلیت پشتیبانی فارسی را داشته باشد جایگزین فونت اصلی گوشی کنید ( از طریق کپی کردن فونت های جدید در فولدر ویندوز در مموری خود دستگاه به وسیله ی برنامه ی اکتیو سینک )

هشدار اول : با توجه به این که مواردی از نا همخوانی عربایزر با گوشی های سامسونگ گزارش شده است ، مسئولیت هر گونه آسیب دیدگی با خود شماست . ما مسئولیت اجرای این توصیه ها را بر عهده نمی گیریم .

هشدار دوم : بعد از تغییر فونت ، برگشتن به فونت اصلی گوشی تنها از راه هارد ریست امکان پذیر خواهد بود که به معنای پاک شدن اطلاعات موجود روی دستگاه است .

هشدار سوم : با توجه به این که دستگاه شما جدید است ، حتما رام اصلی گوشی را از سامسونگ دانلود کنید و در کامپیوتر داشته باشید . این کار در صورت بروز مشکلات خاص به شما کمک خواهد کرد .

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

سلام ممنون قابلی نداره اره راضی هستم فقط مشکل فارسی سازش ازیت کرده از چپ به راست مینویسه

4. Top | #4

جزئيات بيشتر

سلام ممنون قابلی نداره اره راضی هستم فقط مشکل فارسی سازش ازیت کرده از چپ به راست مینویسه

خوب

کار کمی راحت تر شد .

برای شروع ، شما این عربایزر را دانلود و نصب کنید .

ضمنا یک سئوال هم دارم : گوشی را چند خریدید ؟

5. Top | #5

شماره كاربري : 333265
    سپاس ها : 12
    سپاس از شما 13 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض سلام

سلام خوبین ؟؟؟
    منم این گوشی رو دارم برای من مربع مربع نشون میده . از اینکه فارسی نشون نمیده خیلی کفری شدم . چون نمیتونم تو صفحه های فارسی اینتر نت برم
    دقیقا بگید چی کار کنم چیو برزیم !!!
    من این گوشی رو 275 گرفتم ازش راضیم فقط مشکله فارسی داره همین

6. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_avinar
    سلام خوبین ؟؟؟
    منم این گوشی رو دارم برای من مربع مربع نشون میده . از اینکه فارسی نشون نمیده خیلی کفری شدم . چون نمیتونم تو صفحه های فارسی اینتر نت برم
    دقیقا بگید چی کار کنم چیو برزیم !!!
    من این گوشی رو 275 گرفتم ازش راضیم فقط مشکله فارسی داره همین

سلام دوست عزیز

شما باید ابتدا فونت موجود را تغییر بدهید و فونتی را نصب کنید که یونیکد را ساپورت کند و بتواند حروف فارسی را نشان بدهد . با توجه به این که دوست دیگرمان نتوانسته اند از نصب عربایزری که برایشان قرار دادم نتیجه ای بگیرند ، نسخه ی دیگری را قرار می دهم تا دانلود و نصب کنید .

اما برای شما :

ابتدا گوشی را به کامپیوتر وصل کنید . سپس از طریق برنامه ی اکتیو سینک وارد مموری خود گوشی ( نه مموری کارت ) شده و در فولدر ویندوز دنبال فونت ها ( که پسوند ttf. دارند ) بگردید . ببینید فونت گوشی شما چه نامی دارد ( قاعدتا باید Segoe باشد ) . نتیجه را این جا بنویسید تا من فونت مناسب را برایتان پیوست کنم .

تذکر اول : برگرداندن فونت های قبلی تنها از طریق هارد ریست ( همان مستر ریست گوشی های دیگر ) امکان پذیر خواهد بود .

تذکر دوم : من هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب دیدن گوشی شما بر عهده نمی گیرم و مسئولیت اجرای این توصیه ها با خود شماست .

منتظر پاسخ شما خواهم بود .

سلام دوست عزيز جواب نداد بله از گوشي راضي هستم ممنون كه كمكم ميكنيد
    خوب ، لطفا بفرمایید که دقیقا چه مشکلی به وجود آمد . من برای راهنمایی شما و ارائه ی نسخه ی مناسب باید متوجه شوم که کجای کار ایراد داشته است . آیا عربایزر نصب نشد ؟ آیا دیزیبل نشده بود ؟ آیا بعد از نصب آن مشکلی پیش آمد ؟ آیا می دانستید چگونه باید از آن استفاده کنید ؟ آیا می دانید که این عربایزر ها فقط امکان خواندن و تایپ فارسی را به شما می دهند نه این که محیط و منوهای گوشی را فارسی کنند ؟ خواهش می کنم برای حل مشکل دقیق تر توضیح بدهید .

و یک سئوال خیلی مهم : آیا روی گوشی شما قابلیت XT9 وجود دارد ؟ این را در محیط اس ام اس ها می توانید مشاهده کنید . این برنامه برای انتخاب حروف در هنگام تایپ به کار می رود . وقتی یک کلید را برای تایپ مثلا اس ام اس می زنید ، محیطی شبیه به این تصویر پایین صفحه باز می شود . آیا شما چنین چیزی را روی گوشی خود می بینید یا نه ؟

وقتی برای ایجاد یک اس ام اس جدید صفحه ی مربوطه را باز می کنید ، چند لحظه کلید ستاره را نگاه دارید . ببینید آیا منویی برای شما باز می شود یا نه ؟

موفق باشید

7. كاربران زير از شما Ceramic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #7

جزئيات بيشتر

یک توصیه برای دوستان :

اگر خواستید از محیط گوشی اسکرین شات ( عکس ) بگیرید و مثلا اینجا بگذارید ، می توانید از برنامه ی کم حجمی که پیوست کرده ام استفاده کنید .

این برنامه را در حالتی که گوشی به کامپیوتر وصل است ، روی کامپیوتر نصب کنید . خودش به گوشی متصل و در آن نصب خواهد شد و شما یک صفحه ی کوچک در تسک بار خواهید داشت که با کلیک راست و انتخاب گزینه ی Open می توانید دسکتاپ گوشی تان را در دسکتاپ کامپیوترتان ببینید و با موس داخل آن کارهای مختلفی را انجام بدهید . در کل برنامه ی بسیار به درد بخور و کار راه اندازی است .

9. 2 كاربر زير از شما Ceramic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #8

جزئيات بيشتر

سلام گوشي من فولدر فونت خاليه در ضمن مربع مينويسه

11. Top | #9

جزئيات بيشتر

سلام گوشي من فولدر فونت خاليه در ضمن مربع مينويسه

سلام

دوست گرامی

لطفا به عرایض بنده توجه کنید . من کاری با فولدر فونت ندارم . دقیقا اشاره کردم که فولدر ویندوز را بگردید نه فولدر فونت را !!!

در فولدر ویندوز گوشی ( مموری خود گوشی نه مموری کارت ) باید دو عدد یا بیشتر فونت داشته باشید با پسوند ttf.

لطفا اسم فونت ها را اینجا بنویسید و ضمنا ( لطفا ! ) به سئوال های بنده که بالاتر پرسیده ام جواب بدهید تا بتوانم کاری انجام بدهم . اینجوری کار پیش نخواهد رفت .

12. 2 كاربر زير از شما Ceramic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #10

شماره كاربري : 333265
    سپاس ها : 12
    سپاس از شما 13 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

سلام مرسی از اینکه جواب دادین من رفتم دیدم . تویه دایرکتوریه ویندوز با پسونده ttf. دوتا فایل بود این دوتا ( segoe.ttf & segoeb.ttf )

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع