× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

Rom Development

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 175276
    نام : Hamed
    سپاس ها : 1,412
    سپاس از شما 646 بار در 254 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض [wm 6.1] [04/03/2010] وبندوز موبایل 6.1 - دایموند 1| Dia Duit ROM v1.6.9 "official" - based on 2.11.70.1 (WWE) | TOUCH FLO 2.1

بهترین رامی که تا به حال برای دایموند 1 ساخته شده

رامی پر سرعت کاملا استیبل مصرف حافظه اصلی خیلی کم و مصرف رم متعادل
    برای استفاده بهینه و روزمره از الماستون
    اگه از رامهای کند و ناپایدار خسته شده اید و فکر میکنید مشکل از قدیمی بودن الماستونه باید حتما این رام رو امتحان کنید تا دوباره عاشق الماستون بشین!!!!

به اسکرین شاتی که از گوشی خودم گذاشتم دقت کنید
    تقریبا 120 مگ فضا در حافظه اصلی
    و تقریبا 50 مگ فضا در رم گوشی هست که برای دایموند عالیه
    برای اینکه بعد از نصب با مشکلاتی مثل هارد ریست یا ریست خود به خودی مواجه نشین حتما باید یکبار رام رسمی رو بریزید بعد این رام رو بریزید یا گوشی رو MTTY کنید.
    بعد از نصب رام هم هارد ریست یادتون نره!

اینم لینک دانلود

مشخصات سازنده رام

MAIN FEATURES :
    Based on latest 2.11.70.1 (from Orange, removed Orange stuffs)
    Diamond Manila TF3D 2.1 + new driver set from Topaz, ported some basic Leo packages, etc...
    LZX compressed rom... 130Mb free main space after fresh installation
    Removed the annoying Ms welcome & manual screen calibration after every upgrade/flash/hard-reset, now is pre-configured so don't take care anymore
    sUC (aka suiller's UC) is included (detailed sUC review/instructions) with it of course all Dia Duit features: speed profile selection, automatic backup (favourite manila people too), gps profile selection, planned auto-reboot, ramdisk, mobile upx (upxlist.txt), personal tweaking (by reg files now) + all the "safe" battery/speed tweaks I collected in several years, 3/4 rows selection, mail + attachments & documents moved to "Internal Storage", etc... note: the rom is fully UC/UC2 compliant too
    Modded smooth violet buttons in keypad, commmanager, calculator & usbtopc applications, menu enhance
    Connection Setup is NOT included, you can find 3 versions in extra cab repository (at top page): 1st from 2.00 rom (China included), 2nd from 2.03 (China NOT present) & the 3rd is the Topaz porting; install one of them like a standard cab (put always in your CAB folder); if you install/uninstall separately remember to restart to see changes

Steps to proceed with this ROM installation (only 1st time) :
    before flash read here carefully all news related to sUC (because is included & active)
    download latest rom from one of the mirror specified at top page and look in my signature for a fast upgrade procedure
    after rom installation sUC will start asking you: configure general speed & GPS profiles; remove ActiveSync time change queue (stop popup every 5 min); left/right softkey configuration; CAB & CABi + REG + EXE + CPY installation/execution (as mentioned above) + upx compression phase, then choose backup method & eventually load a restore, restore previous saved Start Menu and for finish reboot to apply changes
    then you can re-organize shortcuts in your "\windows\Start Menu" directory to fit your needs, then run the script "backupStartMenu", this will make a copy of your "final" start menu directory, useful to preserve your original Start Menu structure (in this way it can be restored automatically on next flash)
    the last important folder (always under "Backup and Restore" directory) is "pimbackup", under this directory will be saved automatic pim backups during night (contacts/sms/call logs/et cetera)

لیست تغییرات:
    news/changes:
    upgraded a couple of packages (AudioManager is also uncompressed as default)
    corrected a wrong parameter in the Java package
    corrected a bug in ramdisk profile, now image file is created correctly under Internal Storage
    corrected a bug in the NetCF package causing some errors during installation/usage of some extra package
    corrected & tested deeply crushing scripts in the kitchen
    added a script in the kitchen to restore files after certain operations, such as massive upx (remember to backup 1st)
    added a mortscript in the MasterScript to manage network timeout
    default ROM now comes out not compressed (both LZX & UPX)

2. 14 كاربر زير از شما hamed57 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 82501
    سپاس ها : 27
    سپاس از شما 57 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

Mtty یعنی چی؟؟

4. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط payam1813663181
    Mtty یعنی چی؟؟

Mtty یعنی فرمت کردن حافظه اصلی با اینکار اثرات رامهای قبلی که رو گوشی ریختین از بین میره و گوشی پاک پاک میشه. لینک اموزش Mtty رو گذاشتم. ولی اینگیلیسه اگه وقت کنم ترجمه میکنم تو سایت میذارم تا مشکل همه حل بشه

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=540290

5. 5 كاربر زير از شما hamed57 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 163385
    سپاس ها : 1,131
    سپاس از شما 675 بار در 135 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام
    رام گوشی من رام اصلی 2.03.415.2 است که سال گذشته از سایت اصلی HTC دانلود و آپگرید کردم .
    1- با چه برنامه ای می توانم HardSPL کنم ، زیرا با ورژن Olinex_1.93 امتحان کردم نشد و روی صفر درصد گیر می کند و بعد از دقایقی پیغام می دهد باطری را در بیاورم .
    2- با توصیه دیگران رام اصلی HTC ورژن 1.93.707 را دانلود و اقدام به نصب نمودم ، اما متاسفانه اجرا نشد و پس از چند درصد پیشرفت ، متوقف شده و ERROR می دهد.
    لطفا راهنمایی فرمایید .

7. Top | #5

شماره كاربري : 163385
    سپاس ها : 1,131
    سپاس از شما 675 بار در 135 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام
    حامد جان پست قبلی را که جواب ندادی ! اما یک سوال دیگه اینکه کاشکی مقداری نیز از مصرف باطری و سرعت کانکت شدن GPS و بطور کلی رادیوی رام معرفی شده توضیح می دادی ، ضمنا من هنوز منتظر راه حل اجرای Hardspl روی گوشیم هستم .
    با تشکر مجدد

8. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط r-k
    با سلام
    رام گوشی من رام اصلی 2.03.415.2 است که سال گذشته از سایت اصلی HTC دانلود و آپگرید کردم .
    1- با چه برنامه ای می توانم HardSPL کنم ، زیرا با ورژن Olinex_1.93 امتحان کردم نشد و روی صفر درصد گیر می کند و بعد از دقایقی پیغام می دهد باطری را در بیاورم .
    2- با توصیه دیگران رام اصلی HTC ورژن 1.93.707 را دانلود و اقدام به نصب نمودم ، اما متاسفانه اجرا نشد و پس از چند درصد پیشرفت ، متوقف شده و ERROR می دهد.
    لطفا راهنمایی فرمایید .
    به دلیل گرفتاری چند روز نتونستم به سایت سر بزنم معذرت میخوام
    رام 2.03.415.2 به دلیل سکیوریتی امکان HardSPL به شما نمیده ولی همونطوری که خودت میگی میتونی اول رام 1.93 رو بریزی و بعد HardSPL کنی. ممکنه رام 1.93 که شما دانلود کردی برای منطقه شما نباشه سعی کن از سایت HTC زام 1.93 با سریال نامبر گوشی خودت دانلود کنیو نصب کنی

9. 3 كاربر زير از شما hamed57 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #7

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 31964
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 5 بار در 2 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    من این رام رو نصب کردم ..واقعا از همه نظر عالیه فقط یه مشکل داره که من نمیدونم چیکارش کنم.
    رزولوشن دوربینش 320x240 مونده و اصلا وارد منو تغیر رزلوشن نمیره و من نمیدونم واقعا چطور میتونم درستش کنم.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    یا حق.

11. كاربران زير از شما jasoosk عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط jasoosk
    سلام
    من این رام رو نصب کردم ..واقعا از همه نظر عالیه فقط یه مشکل داره که من نمیدونم چیکارش کنم.
    رزولوشن دوربینش 320x240 مونده و اصلا وارد منو تغیر رزلوشن نمیره و من نمیدونم واقعا چطور میتونم درستش کنم.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    یا حق.
    من امتحان کردم مشکلی نداره
    وقتی دوربین روشنه یک بار روی صفحه بزن منوی تنظیمات ظاهر میشه
    روی ایکون سمت راست پائین بزن
    حالا ایکون سمت چپ بالا برای تغییر رزولوشن هست
    بذارش روی 3m
    موفق باشی

13. Top | #9

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 325000
    سپاس ها : 8
    سپاس از شما 17 بار در 6 پست
    جزئيات بيشتر

سلام به همه.
    برای اینکه یه سایت رو در چند لحظه به فارسی برگردونید از این طریق استفاده کنید.
    1-به صفحه اصلی گوگل برید.
    2-این گزینه رو Language Tools وسط صفحه بزنید.
    3-my language بزنید persianرو انتخاب کنید.
    4-در قسمت search for آدرستون بزنید و okکنید.
    امیدوارم تکراری باشه و من تازه فهمیده باشم.
    :124::124:

14. كاربران زير از شما SAEED QI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #10

شماره كاربري : 202943
    نام : سینا
    سپاس ها : 432
    سپاس از شما 174 بار در 56 پست
    جزئيات بيشتر

سلام بر دوستان مهربوون!
    من به یه مشکل بر خوردم ...!
    بعد از نصب این رام متوجه شدم که دیگه نمی تونم فایل های pdf رو باز کنم !
    تو نرم افزارا گشتم چیزی پیدا نکردم !
    می شه لطف کنید من رو راهنمایی کنید ؟
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع